Svatební líčení se vždy považovalo za jedno z nejnáročnějších. Make-up nevěsty znamená spojení denního a slavnostního líčení, které bude maximálně odolné. Nevěsta musí vypadat skvěle nejen při svatebním obřadu, při hostině, ale i na fotografiích.

svatebni

Líčení na svatbu je nejlepší přenechat odborníkovi. Svatební líčení by mělo být výraznější než běžné večerní líčení, navíc musí vydržet celý den.
Make-up nevěsty by měl být kvalitní, protože Vás během svatebního dne, který bude plný emocí, čeká plno nástrah, jako jsou například slzy štěstí.

Podobně jako u svatebního účesu se doporučuje si líčení vyzkoušet předem. Vizážistka tak může líčení přizpůsobit svatebnímu účesu. Dále je důležité, aby věděla, jaké budete mít šaty, ne jenom barvu, ale také styl.
Základem pro dobré nalíčení je make-up, který perfektně skryje všechny nedostatky pleti. Měl by být fluidní matující bez oleje, aby se pleť příliš neleskla, především kvůli fotografiím. Pro sametově hebkou pleť je důležitý kvalitní pudr, který by nevěsta měla mít po ruce během celého dne a podle potřeby nanášet.

 levy2b 1

Nahoru