Luxusní prodloužení řas „řasami z lahvičky„

 

Cena: 420 ,- Kč

Drží po celý den.

Postup: na řasy naneseme řasenku. Přes tuto řasenku naneseme přípravek na prodloužení řas - řasy z lahvičky (lahvička s kartáčkem jako u řasenky), která je plná jemných suchých "pavučinek". Potom znovu naneseme řasenku, vše natáhneme do délky a zafixujeme opět řasenkou. Pro ještě lepší efekt můžeme několikrát opakovat a vytvořit si tak nádherné, dlouhé řasy, které večer běžným způsobem odlíčíme. Řasy se zahustí a prodlouží.

rasy z lahvicky

Jedna lahvička garantuje několik týdnů překrásně dlouhé řasy!

 

 Dream Weave Lash Magnet Mascara - Prodlužující řasenka Černá 6 ml

 

Cena: 490,- Kč

Originální DreamWeave 'Lash Magnet Mascara' řasenka, byla vyvinuta podle požadavků mezinárodní poptávky. Tato průkopnická, řasy prodlužující řasenka s hedvábným nylonem a silikonem, perfektně přilne k řasám a zůstane bez porušení, v podmínkách, kdy to potřebujete nejvíce, díky použití nejnovější ‘cuting-edge’ technologie.
Tato řasenka, přezdívaná odborným tiskem a časopisy pro ženy jako 'umělé řasy v tubičce’, pokryje každou vaši řasu silikonovým povlakem, který je prodlužuje a vytvoří dramaticky delší a zároveň kompletně nerozmazatelné a bez žmolků, které vydrží celý den.
Řasenka nové generace, má pružnou nanášecí tyčinku, která bez námahy řasy pročesává a vytváří dramatický efekt.
Toto je favorit mezi celebritami a televizními vizážisty ve Velké Británii a jiných zemích.
Řasenka Dream Weave na bázi silikonu s pružným štětečkem nános za nánosem přilne k řasám jako magnet a dodá dramatický efekt a ani po třech nánosech nebudete mít žádné žmolky.

Magnet Mascara

 

 Dream Weave Lashconstruct Mascara - Vyživující a prodlužovací řasenka Černá 6 ml

 

Cena: 535,- Kč

Tato originální průkopnická prodlužující řasenka s hedvábným nylonem a silikonem, perfektně přilne k řasám a zůstane bez porušení v podmínkách kdy to nejvíce potřebujete. Tato Zlatá řasenka navíc řasy vyživuje a tím řasy během používání zároveň i léčí. ŘASENKA S VÝŽIVNÝMI LÁTKAMI ,,Lashconstruct,, technologii, která dodá řasám hustotu a vyživuje kořínky a řasy, s výsledky viditelnými již po 15 dnech.

Účinky řasenky Dream weave:

  • Efekt umělých řas
  • Žádné otisky nad a pod očima = žádné PANDA oči
  • Nerozmazává se
  • Prodlužuje řasy
  • Dodává řasám hustotu
  • Mnohem kvalitnější než luxusní řasenky a hlavně za 1/2 poloviční cenu
  • Perfektně přiléhá na řasy
  • Nezanechává žádné žmolky
  • Večer lehce smývatelná vodou
  • + zlatá řasenka má vyživující účinky/léčba řasenkou - Řasenka Dream Weave Lashconstruct Mascara

Lashconstruct Mascara

 

Unikátní technologie Lipstain

NESLÍBATELNÉ (DLOUHODRŽÍCÍ) A ZÁROVEŇ HYDRATAČNÍ RTĚNKY. lipstain 1Nádherně hedvábné a hydratační vegetariánské rtěnky Lipstain Gold používají unikátní a ojedinělou technologii LIPSTAIN, kdy se do rtů jakoby vpijí a díky tomu dlouho drží. Ale zároveň Vaše rty nevysušují, ale naopak hydratují a vyživují. Super hydratační formule s obsahem vitamínu E a řepkovým olejem urychleně dodá hloubkovou hydrataci a výživu pro Vaše rty. Hydratace dodá rtům plnost a hladkost a vytvoří ochrannou bariéru proti škodlivým vlivům vnějšího prostředí. Zároveň je tato unikátní technologie daleko šetrnější a ohleduplnější k Vašemu zdraví. Rtěnky LIPSTAIN jsou vegetariánské = 100% přírodní (bez parabenů). Vyrobeny a certifikovány ve Velké Británii. Lipstain Gold přilne na rty a drží a drží, vydrží až 12 hodin bez ohledu na to, jak aktivní je Váš den. Můžete si dát dobré jídlo, plavání, fitko, či koktejl s kamarádkou nebo se i klidně líbat s přítelem :-) a Vaše rty jsou stále skvěle zvýrazněné díky trvalému nalíčení bez otisků.

PŘEDSTAVUJEME NOVOU REVOLUČNÍ TECHNOLOGII LIPSTAIN 2v1: DRŽÍ A HYDRATUJE! Jako bonus krásný a elegantní obal.

lipstain 2K dispozici je široká škála Vašich 15 nejoblíbenějších barev pro každou náladu a pro každou příležitost. Odstíny: Rose (Růže), Plum (Švestka), Silk (Hedvábí), Velvet (Samet), Flame (Oheň), Coral (Korál), Red (Červená), Spice (Koření), Sweet Apricot (Sladká Meruňka), Silver Rose (Stříbrná Růže), Tropic (Tropik), Blush (Zdravíčko), Orchid (Orchidej), Lily (Lilie), Peony (Pivoňka)

Exkluzivně dováží

ak logo

odstiny 1

odstiny 2

lipstain 3

Lipstain je rtěnka se speciálními přísadami, které zbarví rty a barva se neotře a vydrží velmi dlouhou dobu. Představte si barvu červené řepy nebo borůvky. Jedna vrstva je to, co potřebujete, abyste měli celý den perfektně nalíčené rty. Naličte se jako obvykle, jako kdybyste se líčili normální rtěnkou a za malý okamžik rtěnka “zaschne” a nebude zanechávat žádné otisky na hrníčku či skleničce a nebudete ji mít pryč, ani když kousnete do jablka.
LIPSTAIN mírně reaguje s Vaším pH. Je proto možné, že na Vás bude mít rtěnka malinko jinou barvu než na Vaší kamarádce. Pokud chcete, zkuste na rty nanést tenkou vrstvu make-upu nebo pudru. Tím zabráníte změně barvy v závislosti na Vašem pH. Používejte Lipstains Gold jako Vaši nejoblíbenější každodenní rtěnku. Další úžasná vlastnost rtěnky Lipstain je, že může vytvořit podklad pro Vaši normální rtěnku a tím Vám nalíčení Vaší normální rtěnkou vydrží daleko déle. Rtěnky Lipstin jsou velice tvárné a hravé, pomocí nich se dá vytvořit spousta zajímavých variací a kombinací.


Tipy:
- Jak nalézt ten správný odstín: Vyzkoušejte dát odstín na špičku prstu, kde je pH nejpodobnější pH na Vašich rtech.
- Jak vytvořit světlejší odstín: Nejdříve zkuste na rty nanést trochu make-upu nebo pudru.
- Zkuste si pohrát s kombinacemi různých odstínů nanesených jeden na druhý a tím vytvořit úplně nové odstíny.
- Použijte Lipstains Gold jako podklad pod jakoukoliv jinou rtěnku nebo lesk a nemusíte se obávat, že nemáte perfektně nalíčené rty. LIPSTAIN vypadá fantasticky s leskem na rty.
- Lipstain “zaschne” rychleji a vydrží ještě déle, když malým štětečkem lehce nanesete malé množství pudru na čerstvě nalíčené rty.
- Pokud potřebujete Lipstains Gold odstranit, nejsnadnější to je co možná nejkratší dobu po nalíčení. Zkuste trošku citronové šťávy nebo mastný krém či krémový odličovač.

Reklamní leták s informacemi o produktu k zobrazení ZDE

Nahoru