kosmetika 1Vaše pleť je Vaše bohatství a zaslouží si tu nejlepší možnou péči. Vaše pohodlí při ošetření je velmi důležité. Přivítám Vás v příjemném a čistém prostředí. Salon Vám nabízí komplexní služby v oblasti péče o pleť.

V mém salonu pracuji s luxusní italskou kosmetikou René D'essay. Profesionální kosmetické přípravky chrání, korigují a působí preventivně na různé nedostatky.

Vždy můžu zodpovědně nabídnout to nejvhodnější pro každý věk a typ pokožky. Vlastním spojením u každého ošetření správné kosmetiky a exkluzivní masáží dosáhneme maximální účinnosti kosmetických procedur, pohodlí a spokojenosti klientek.

Pokud se rozhodnete vyzkoušet u mne kosmetické ošetření, začnu stanovením kosmetické anamnézy, což je určení typu pokožky, poté doporučím vhodné ošetření klientce, právě dle typu pleti a stavu pokožky.

kosmetika 2Začínám s povrchovým čištěním pleti, odlíčením pleťovým mlékem a pleťovou vodou. Tento základ je velmi důležitý, ale často zanedbávaný. Pouze tak se pokožka zbaví nečistot, které se do kůže dostávají z ovzduší, ale i z make-upu. Poté následuje úprava obočí do tvaru vhodného pro váš obličej. Pokud obočí či řasy jsou nevýrazné, lze to napravit nabarvením.

Dále následuje kosmetická masáž obličeje a dekoltu. Masáž obličeje posiluje ochrannou kožní vrstvu, hloubkově regeneruje a navrací rovnováhu pleti.

Následuje napářka, která je důležitá ke změkčení a následné přípravě pleti před hloubkovým čištěním. Po čištění pleti následuje peeling a pleťová maska, která je zvolená pro daný typ pleti. Maska pleť projasňuje, vyrovnává, zklidňuje, vyživuje a barva pleti se sjednotí.

Kosmetické ošetření zakončujeme nanesením vhodného přípravku pro vaši pleť.

Nahoru