Kompletní rituál pro citlivou pleť na bázi přírodních borůvek.

 

1
Citlivá pleť je charakterizovaná extrémní reaktivitou. Citlivá pleť je zdravá pleť, u které dochází k podráždění při změně teplot - teplo a chlad, vítr, sluníčko, nevhodná kosmetika. Projevuje se začervenáním, pálením nebo brněním pleti. Proč borůvky?

Borůvky obsahují minerály: draslík, hořčík, vápník, železo a zinek a vitamíny: vitamín E,   vitamíny B, vitamín C a  provitamín A.  Chrání drobné cévky, kapiláry a zlepšují cirkulaci krve.
 
•    Zklidňují zčervenání
•    Dodávají výživu
•    Minimalizují riziko alergických projevů
•    Hydratační účinek 96%
•    Klidnící účinek 100%
•    Jemnější pleť 94%

Borůvkový jemný peeling

 2
Odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky. Zanechává pleť čistou a svěží. Tento krémový peeling je vhodný pro všechny typy pleti a je vhodný pro citlivou pleť. Pleť bude rozjasněná, bez podráždění a začervenání.  2x do týdně naneste na čistou a suchou pokožku tváře a krku, vynechejte okolí očí. Nechte působit 12 min. Emulgujte s vlažnou vodou a potom omyjte.

Borůvková klidnící pěna

 3

 Borůvková pěna jemné, krémové textury zklidňuje a chrání citlivou pleť, díky bio bambuckému máslu a organické Aloe vera zlepšuje její pružnost, poskytuje výživu a zjemnění.


Borůvkový noční krém – maska 2v1

 4
Noční krém – maska 2v1 poskytuje maximální ochranu pro citlivou pleť a vyživuje ji celou noc. Pleť je jemná, svěží, vláčná, hladší, pružnější, redukuje zčervenání a pleť dokonale rozjasní. Aplikujte  každý večer na tvář a krk, vyhněte se okolí očí. Nechte působit 2-3 minuty, potom zbytky vmasírujte a nechte působit přes noc.

Nahoru