Dnešní módní trendy diktují ženám hladkou kůži. Cesta k hladké pokožce bez chloupků není snadná, ale stále více chtěná. Provádíme depilace obličeje, rukou i nohou.

Odstranění nežádoucích chloupků na celém těle cukrovou pastou nebo teplým voskem je spolehlivá a efektivní procedura, při níž se odstraní chloupky i s kořínky, která nedráždí pokožku. Po depilaci je aplikováno po podepilační sérum, které růst chloupků zpomalí a zabrání jejich zarůstání. Hladká pokožka bez chloupků vám vydrží až měsíc.

sugarinthespoon2 10140265

Depilace cukrovou pastou PANDHY´S™ je stále populárnější mezi klienty. Z historie víme, že už v době Kleopatry byl cukr používán ke „zkrášlování" a také k depilaci.
Výrobní postup a složení jsou chráněny patentem.

PANDHY´S™ nevadí křečovým žilám, depilovat se může i diabetik. Odstraní pouze chloupky a odumřelé kožní buňky (má exfoliační efekt) a nenarušuje vrstvu nové kůže. Proto se může používat i na psoriázu a ekzémy. Trauma a nepříjemné pocity jsou pro klienta tedy menší. Na stejné místo se lze vrátit i víckrát, nehrozí iritace pokožky.

Zásadou depilace cukrovou hmotou je, že pasta či gel obalí chloupky, kolem nich prosakuje do folikulu, který změkčí a uvolní. Proto se depilace stává méně bolestivou .

epilace123

Nahoru