zehlickaPracuje s pomocí vysoce kvalitní kosmetiky a polarizovaných gelů, které se dostávají u pleti až do třetí vrstvy a funguje na základě galvanického proudu. Je vhodná k hloubkovému vyčištění a vyživení všech druhů pleti.

Omlazuje pleť, vyrovnává vrásky, oživuje vlasovou pokožku a vyhlazuje celé tělo. Žehlička pracuje na principu kontrolovaného galvanického proudu. Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.

Trápí Vás VRÁSKY, OTOKY V OBLIČEJI, PODBRADEK, PIGMENTOVÉ SKVRNY, AKNÉ NEBO CELULITIDA?

Žehličku lze použít na všechny druhy pleti – mladou, zralou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou.

Při žehlení se aktivuje lymfa, zmírní se otoky, průběžně regeneruje pokožku, hloubkově ji vyčistí, otevře a zprůchodní se póry až k buňkám, vytáhne černé tečky.

Kromě hloubkového vyčištění a vyživení pleti výrazně redukuje akné a různé druhy atopických ekzémů. Velmi účinně žehlí vrásky, zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima Celkově zlepšuje tonus pleti a zpevňuje kůži v obličeji, na krku a kdekoliv na těle.

Již po prvním žehlení se obličej zeštíhlí a omladí.
Jaký je výsledek?

Unavená a zatížená pokožka se naplní novou energií. Už po 10ti minutách se budete cítit tak, jako byste strávili osvěžující hodinku u vaší kosmetičky. Ošetřující gel pomáhá svými účinnými složkami obnovit pokožku, posilňuje krevní oběh a energii buněk. Po prvním ošetření bude vaše pokožka hebčí a zdravější.
Jak dlouho můžete počítat s vyžehlenou pletí

Celkové ošetření trvá zhruba 30 minut, samotné žehlení asi deset minut. Doporučuje se navštěvovat salon až třikrát týdně po dobu jednoho měsíce. Poté záleží na Vašich konkrétních potřebách, jak často budete chtít žehlící kůru opakovat.

Efekt je viditelný už po jedné aplikaci po dobu 6 až 10 dnů. Při opakovaných aplikacích se doba viditelného efektu prodlužuje až na tři týdny.

a pleť je po vyžehlení méně unavená a výrazně jemnějšího a zdravějšího vzhledu.

logp

Technologie ageLOC oceněna mezinárodním titulem Nejlepší výrobek roku 2010

Nahoru